Jak wpisać kod Motorola

Kod do Motoroli generowany jest maksymalnie w 360sekund. Wygenerowany kod znajdziesz w oknie z zamówieniami. Wynik zrealizowany w postaci kodu subsidy znajdziesz w polu Wynik. By wprowadzic kod, należy wsadzić kartę SIM obcego operatora, następnie uruchomić telefon.  Na wyświetlaczu pokaże się komunikat z prośbą o podanie kodu Subsidy, Wpisujemy w to miejsce wygenerowany kod z pola Wynik i wciskamy OK. Simlock został dezaktywowany.

 

Po wsadzeniu karty SIM nie pojawił się komunikat z prośbą o wpisanie kodu. Co robić?

Niektóre telefony posiadają zablokowany licznik wpisywania kodu. wystarczy zostawić telefon z zablokowaną możliwością wpisywania kodu włączony z obcą kartą SIM. Po około 2 godzinach na ekranie pojawi sie prośba o wpisanie kodu.

Jak sprawdzić IMEI?


Numer IMEI znajdziesz na naklejce znamionowej pod baterią. Zalecam jednak sprawdzenie numeru IMEI bezpośrednio z pamięci telefonu. Numer IMEI wywołasz przez kombinację klawiszy *#06# tak jakbyś chciał zadzwonić. W serwisie All.Unlock.pl wpisujesz 15 cyfr.

Mój IMEI ma więcej cyfr niż 15. Na stronie sie nie mieści.

Numer IMEI ma 15 cyfr. Jeżeli Twój telefon wyświetlil więcej niż 15 cyfr, to i tak wpisz pierwsze 15 cyfr. Reszta cyfr to suma kontrolna oraz tzw. IMEI SV. Te informacje s± zbędne przy generowaniu kodu do oblokowania SIMLOCKa.